Kdo jsem?

Miroslav Hruška

Jmenuji se Míra. Mám rád carbon, ocel, beton, sklo a skvělou kávu. Miluju hudbu, promyšlený design, bosoboty, skvěle padnoucí saka a samozřejmě fotografii. Ta mně zpříjemňuje život už bezmála 15 let.

Rád vynikám – nejen outfitem – ale hlavně úrovní odvedené práce. Inspirací mi jsou ti nejlepši světoví fotografové. Nemám pochyb, že každý může dosáhnout všeho, co si bude přát – musí si jen dovolit si to přát!

Moje filozofie

Smyslem mého tvoření je zachycovat obrazky a vyprávět jimi vaše příběhy tak, jak jsem je vnímal, viděl a cítil já = fotografie. Jsem defacto tvůrcem – malířem vašich budoucích vzpomínek. A skvělá fotografie není jen hezký obrázek, podstatné je TO navíc, co ve Vás vyvolá pocity, emoce, vzpomínky…

Můj přístup

Zachycuji převážně přirozenou atmosféru, reálné emoce. I u portrétování nechávám věcem pokud možno volný průběh; uvolněnost a pohoda je zárukou skvělého výsledku.

Kdo se necítí dobře, není v komfortní zóně, nelze očekávat, že z fotografie bude vyzařovat něco jiného.

Přirozeně vycítím, kdy je dobré se za záběrem “honit” a kdy je lepší si na něj počkat.

Kladu důraz i na technickou stránku fotografie. Používám výhradně objektivy s pevným ohniskem a využívám hlavně jejich nízká clonová čísla, díky kterým je pozadí krásně rozostřené a fotografovaná osoba tak daleko lépe vynikne.

Kdysi jsem od někoho slyšel, že proti slunci se nefotí. Hmmm, obecně to platit může, ale já se do fotografií se sluncem v záběru zamiloval. Proto ten “studiový blesk s baterkou”, který mi je neustále na blízku?

Můj slib Vám

Dostanete odemně fotografie plné přesně těch pocitů a emocí, které panovaly při focení. Ať už to byly ty spontánní, nebo ty, které jsem z Vás dostal “násilím”.

Slibuji Vám pohodovou neformální atmosféru při neformálním portrétováni, diskrétnost a “neviditelnost” u reportážních akcí a nepochybně profesionální přístup během oficiálních “vážných” situací.

Můžete se spolehnout na maximální flexibilitu při plánování Vaší akce. Díky mým zkušenostem, nejen jako svatební fotograf, jsem Vám oporou a vždy přesně tam, kde mám být.

Zaručuji Vám barevně korektní výstupy, hlavně díky grafickému monitoru Eizo řady ColorEdge, což považuji za naprostý standard v tomto oboru. Realita bývá, buhužel, často opačná.


Mým cílem je pracovat převážně na zakázkách, kde je vyžadována vysoká umělecká a technická úroveň odvedené práce. Jen tak se mohu neustále zdokonalovat a zlepšovat úroveň své práce.

 

Facebook —  Instagram —  YouTube

Děkuji za pohled na svět mýma očima — doufám, že se Vám bude líbit můj web a práce, kterou dělám. Neváhejte mě kontaktovat.